POMOC

W jaki sposób można złożyć zamówienia?

  • on-line: za pomocą systemu na naszej stronie www.drukujzpomyslem.pl
  • mailowo: druk@pracowniapomyslow.pl
  • podczas umówionego wcześniej spotkania, kontakt tel. 513 312 997

Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Termin realizacji wynosi 1 do 3 dni roboczych od momentu opłacenia zlecenia. Przy wyborze opcji segregator z nadrukiem termin realizacji wynosi 5 dni roboczych od momentu opłacenia zlecenia. W wyjątkowych przypadkach termin ten może ulec wydłużeniu do 10 dni roboczych.

Jak wykonać personalizacje szablonu?

Po wybraniu odpowiedniego szablonu klient ma możliwość edycji przykładowo danych firmowych. Po kliknięciu w tekst zostaje podświetlony w formularzu. Masz możliwość m.in. zmiany czcionki, dodania tła, dodania zdjęcia oraz logotypu.

CZY KOLORY ZAPREZENTOWANE NA EKRANIE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ PO WYDRUKOWANIU ?

W niektórych przypadkach istnieje ryzyko różnic kolorystycznych. Wynika to z różnic między paletami kolorystycznymi. Ekran monitora jest dostosowany do palety kolorów RGB. Druk wykonywany jest natomiast w palecie CMYK. Dokładamy jednak wszelkich starań aby zamówiony produkt maksymalnie odwzorowywał kolorystykę prezentowaną na stronie internetowej.

CZY BĘDĘ INFORMOWANY O POSTĘPACH W REALIZACJI ?

Na każdym etapie realizacji zamówienia klient otrzymuje stosowny komunikat na podany adres email. Zamówienie może mieć 5 statusów: 1 nieopłacone, 2 oczekujące, 3 realizowane, 4 wykonane, 5 wysłane. Aktualny status zamówienia można także sprawić logując się na konto klienta.

ILE KOSZTUJE PRZESYŁKA I JAKIM PRZEWOŹNIKIEM JEST DOSTARCZANA ?

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem kuriera DPD. Koszt przesyłki od 13,90 zł brutto. Istnieje także możliwość odebrania zamówienia osobiście.